1879’DAN BU YANA GÖRELE’DE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
Adı Soyadı
Göreve Başlama Tarihi
Ayrılış
Tarihi
Abanozoğlu Huseyin EFENDİ
1879
 
Hasan Hüsnü EFENDİ
1887
 
Mehmed Emin EFENDİ
1888
 
Mustafa Fehmi EFENDİ
1889
 
Ali Rıza EFENDİ
1890
 
Mehmet Şefik Bey
1890
1891
Mehmet Rüşdi Bey
1892
1894
Şakir Bey
1894
1894
İzzet EFENDİ
1895
1896
Mehmet Şevki EFENDİ
1897
1899
Mustafa Lütfi EFENDİ
1900
1903
Hüseyin Avni EFENDİ
1904
1908
Mehmet Rahmi EFENDİ
1910
1913
Mehmet İzzet Bey
1914
 
Fahrettin BEY
1916
 
Rauf BEY
1923
 
İbrahim BEY
1923
 
Tahsin BEY
1925
 
Rauf BEY
1930
 
Mehmet Hilmi BEY
1930
 
Hamit BEY
1935
 
Fikri ATAY
1936
 
Fehmi ANIL
1938
 
Fikri ATAYATA
1939
 
Fehmi ANIL
1940
 
Sakıp OZİL
1943
 
Celal OZELCİ
1945
 
Şemsettin AKOL
1946
 
Necmettin KARADUMAN
1950
 
Hayrettin NAKİPOĞLU
1950
 
Ethem KILICOĞLU
1950
 
Erip GURTAY
1950
 
Cemil ALKANT
1952
 
Saip KOKPERCİN
1952
 
Kazım ATAMAN
1953
1957
Muammer ATAYATA
1957
 
Tahir GENCAĞAOĞLU
1957
 
Yusuf TUNALI
1957
1959
Kemal Macit TURET
1959
1960
Adnan KIZILDAĞLI
1960
1961
Babur UNSAL
1961
1963
Mehmet Ali ULUSAL
1963
1965
Alaattin TURHAN
1965
1967
Gökalp AKSUDOĞAN
1967
1970
Fuat BİLGİN
1970
1970
Ali NamIk TUZUN
1970
1972
Rafet KUCUKTİRYAKİ
1972
05.08.1974
Erol TUNCEL
13.08.1975
11. 08.1976
İsmet METİN
06.04.1978
04.03.1980
Neşet KANYILMAZ
13.08.1980
27.03.1981
ismet AKCABAY
08.12.1981
21.08.1985
Ertan YUKSEL
27.01.1986
18.09.1990
Ardahan TOTUK
24.09.1990
29.09.1993
Metin ÇINAR
08.10.1993
16.09.1996
Hasan BİCEN
04.10.1996
22.08.1997
Mehmet Ali KARATEKELİ
10.09.1997
10.03.2000
Ekrem BALLI
17.07.2000
03.10.2002
İbrahim ÖZEFE
03.10.2003
05.08.2008
İbrahim KEKLİK
05.08.2008
27.07.2009
Aykut PEKMEZ
01.09.2009
20.08.2012
Ünal KILIÇARSLAN 10.09.2012 28.12.2016
Erdoğan Turan ERMİŞ 11.01.2017